Menu Rezervácia Trasa
detailný záber na stôl s jedlami z á la carte, víno, v pozadí hostia a bar reštaurácie
Na každý deň v týždni

Season denné menu

Pre všetkých čo milujú dobré jedlo

Skvelý výber na každý deň

Každý týžden pre vás starostlivo vyberáme jedlá pre denné menu. Vyberú si milovníci mäsitých aj bezmäsitých jedál. Jedlá z denného menu v Season nie sú kompromisom, ale plnohodnotným gastronomickým zážitkom. 

Náš tip

“Nezmeškajte žiadne svoje obľúbené jedlo. Prihláste sa k odberu denného menu na svoj e-mail.

Víkend 26.11. – 27.11.

Na víkend máme pre vás naozaj bohatý výber. Môžete u nás zažiť prvú tohtoročnú kapustnicu, výborné teľacie osso buco s krémovým risottom Milanese, viedenský teľací rezeň, ale aj šalát s kozím syrom, šúľance či zážitkové steaky.
Pozrite si ponuku

Piatok 25.11.

Čo si dáte tento v piatok? Divinové variácie v podobe sviečkovej s divinovým chrbátikom alebo jelení guláš? Ak uprednostníte rybu, máme pre vás zubáča vyprážaného v panko strúhanke. A ak si na piatok zvolíte bezmäsitý obed, odporúčame vám chutné šúlance s makom alebo orechami.
Pozrite si ponuku

Štvrtok 24.11.

Počas jesene a zimy je vhodné konzumovať jedlá, ktoré nás zahrejú. Preto v našom dennom menu na štvrtok nájdete varené hovädzie s knedľou, Welington z bravčovej panenky, pečené morčacie stehno a už tradičný divinový chrbátik. A ak máte radi sladký obed, potešia vás parené buchty a šúlance.
Pozrite si ponuku

Streda 23.11.

Tým čo včera zmeškali, odporúčame Divinový chrbátik so sviečkovou omáčkou a knedlíkom. Samozrejme čerstvo pripravený. Ostatným zákazníkom Hovädzí guláš na víne, Kurací Teriyaki steak či Tresku s pestrou zeleninou pripravenou na masle.
Pozrite si ponuku

Utorok 22.11.

Na utorok sme pre vás pripravili tieto chutné sezónne jedlá. Ako polievku dňa vám odporúčame Rybaciu so zeleninou. Ako hlavné jedlo Divinový chrbátik, sviečková omáčka a žemľový knedlík so slaninou. Ak hľadáte ľahšiu alternatívu, vyskúšajte domáce cestoviny alebo šúlance s orechami / makom na masle so slivkovou omáčkou.
Pozrite si ponuku

Pondelok 21.11.

Dnes nájdete v našom menu zaujímavý výber. Ako hlavné jedlo vám odporúčame Fish and chips s mrkvovými hranolkami, alternatívou je teľacie stehno na hubách alebo morčacie prsia špikované sušenými paradajkami. Z ponuky šéfkuchára určite vyskúšajte Tomahawk steak pripravený flambovaním priamo pri vašom stole.
Pozrite si ponuku

Víkend 19.11. – 20.11.

Na víkend sme pre vás pripravili Hubovú kulajdu a Krémovú polievku z pečeného karfiolu. Rovnako ako cez týždeň si môžete vychutnať Pečenú hus alebo Kačacie prsia s kapustou a výber zo steakov - Tomahawky alebo T-bone steak.
Pozrite si ponuku
portrét šéfkuchára v kuchyni v čiernej zástere

Tip šéfkuchára

Ak chcete zažiť niečo naozaj výnimočné, odporúčame vám ochutnať Season signature jedlá.

Season menu

Vyberte si z celej našej ponuky

A lá carte

V karte nájdete jedlá pripravené tradičnými postupmi z čerstvých sezónnych potravín.

Napojový lístok

Nápojový lístok vás očarí ponukou kvalitnej kávy, nealko nápojov, koktejlov aj destilátov.

Vínna karta

Vo vínnej karte nájdete ručne vyberané svetové vína, a samozrejme prosecco.

Zažite gastronómiu inak

Poslať správu
1
Pomôžeme vám?
Pomôžeme vám?
Dobrý deň,
ako vám pomôžeme pomôcť?

Chcete si rezervovať zážitok?
Máte otázku na Signature menu?
Chcete sa čokoľvek spýtať?

Neváhajte nám napísať. Sme tu pre vás!