interiér reštaurácie - centrálna časť so záberom na vitríny s fľašami drahého alkoholu, pohármi, veľkým jedálenským stolom, v popredí chladnička na dezerty
Ako Season vyzerá

Galéria

nAKUKNITE DO NAšEJ “KUCHYNE”

Season je jedinečný priestor

Máte radi pohľad na centrum mesta? Či si radšej úživate pokoj v tichom zakutí? Alebo si chcete oddýchnuť v krásnej záhrade?

To všetko nájdete v Season restaurant. Barová časť s výhľadom, klubovňa a útulná jedálenská časť sú vám denne k dispozícii. Počas pekných teplých dní si u nás môžete vychutnať aj prednú terasu a krásnu priestrannú záhradu. Tešíme sa na vašu návštevu.

Sezónne menu a svetové nápoje

Vychutnajte si u nás unikátne jedlá zo sezónnej ponuky, tradičné signature jedlá alebo denné menu. K tomu lahodný dezert a nápoj podľa chute. Čokoľvek si vyberiete, v Season restaurant zažijete provotriedny gastronomický zážitok. 

Jedálny lístok

Dezerty

Káva a nápoje

Destiláty

Pivo, víno a prosecco

Kokteily

Výnimočný priestor a zdvorilý personál

Oddýchnite si od denných starostí v príjemnom prostredí reštaurácie Season. Vychutnajte si výborné jedlo, lahodný dezert alebo rafinovaný drink s výhľadom na mesto, v klubovni, v pokojnej jedálenskej časti alebo v pokojnej záhrade. Vašim gastronomickým zážitkom vás prevedie náš milý profesionálny personál.

Virtuálna prehliadka

Preskúmajte Season online

Bar a klubovňa

Jedáleň

Záhrada

Kuchyňa

Personál

Kvalitné služby pre všetky príležitosti

Season je perfektné miesto pre vašu oslavu, firemnú akciu alebo svadbu. Nemusíte sa však viazať len na naše priestory. Náš cateringový tím za vami pricestuje a dopraje provtriedny gastronomický zážitok vám aj vašim hosťom. Okrem kvalitného jedla, pitia a profesionálneho servis, vám radi zabezpečíme aj vkusnú kvetinovú výzdobu z našej produkcie. 

Catering

Kvetinová výzdoba

Oslavy a akcie

Zažite gastronómiu inak

Poslať správu
1
Pomôžeme vám?
Pomôžeme vám?
Dobrý deň,
ako vám pomôžeme pomôcť?

Chcete si rezervovať zážitok?
Máte otázku na Signature menu?
Chcete sa čokoľvek spýtať?

Neváhajte nám napísať. Sme tu pre vás!