detailný pohľad na kožušinu na stoličke v príjemnej reštaurácii

Časté otázky hostí

Máte otázku? Odpoveď na ňu pravdepodobne nájdete v častých otázkach našich hostí. A ak nie, neváhajte nas kontaktovať. Sme tu pre vás!

Je nutné si u vás rezervovať miesto vopred?

Nie nie je. Ale v niektorých časoch vám to rozhodne odporúčame. Naša reštaurácia je najviac vyťažená počas obeda a samozrejme večer.

Rezervovať zážitok na ten istý deň si môžete telefonicky. Ak plánujete oslavu, stretnutie alebo romantickú večeru do budúcna, môžete použiť plánovač na našom webe, v časti rezervácia.

Je možné v okolí reštaurácie pohodlne zaparkovať?

Season restaurant sa nachádza v centre Zvolena na Námestí SNP. Parkovanie v okolí je preto spoplatnené. Zaparkovať môžete na hlavnej ulici pred reštauráciou, alebo na veľkokapacitnom parkovisku za reštauráciou. Viac informácií nájdete na našom webe, v časti Kontakt.

Podávate denné a víkendové menu?

Áno, a dokonca máme najväčší výber jedál vo Zvolene a okolí. Každý deň pre vás naši šéfkuchári pripravujú chutné sezónne jedlá v ponuke dňa. Spravidla v našej ponuke nájdete predjedlo, 2-3 polievky, 5-6 rôznorodých hlavných jedál (vrátane domáceho, sladkého a vegetariánskeho jedla) a samozrejme špeciality v ponuke šéfkuchára. Denné menu podávame každý deň od 11 do 15 hodiny. Viac informácií nájdete na našom webe.

Máte terasu?

V našej reštaurácii nájdete niekoľko jedinečných možností. Pred reštauráciou ponúkame terasu s výhľadom na Námestie SNP. Vo vnútri reštaurácie ponúkame sedenie na “bare” s výhľadom na námestie, centrálnu časť “obývačku” s veľkým jedálenským stolom, samotnú reštauráciu a sedenie v zadnom trakte reštaurácie v záhrade s patisserie. V lete je sedenie v tejto časti zážitkom aj vďaka grilu a detskému kútiku v našej cukrárni. Season restaurant si môžete pozrieť online, pred svojou návštevou, pomocou virtuálnej prehliadky.

Ponúkate niečo jedinečné?

Áno, naša reštaurácia je zážitková. Ponúkame SIGNATURE jedlá a dezerty, ktoré vám pripravíme priamo pri vašom stole. Sú zážitkom nielen vďaka príprave, ale aj vďaka tradičnej príprave a samozrejme ingredienciám. Všetky jedlá pripravujeme z čerstvých sezónnych surovín tradičným spôsobom. Naviac vám k jedlám ponúkame francúzske ručne vyrábané dezerty z našej patisserie a množstvo kvalitných nealkoholických aj alkoholických nápojov. V našej vínnej karte nájdete viac ako 150 položiek. A okrem bohatej ponuky vína, v nej nájdete aj kvalitné prosecco z celého sveta. Všetky ponúkané menu nájdete na tomto odkaze.

Ponúkate možnosť darovať zážitok cez darčekové poukazy?

Áno samozrejme. Pomocou našich darčekových poukazov môžete zážitok v našej reštaurácii darovať nielen svojim blízkym a priateľom, ale tiež kolegov. Môžete zvoliť ako výšku hodnoty darčekového poukazu, tak aj jeho prípadný obsah. Naviac vám grafiku darčekového poukazu pripravíme na mieru. Presne podľa vašich želaní a požiadavek. Objednávku darčekového poukazu nájdetev časti Darčekové poukazy.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Neváhajte sa na nás obrátiť. Sme tu pre vás a radi vám odpovieme.

Poslať správu
1
Pomôžeme vám?
Pomôžeme vám?
Dobrý deň,
ako vám pomôžeme pomôcť?

Chcete si rezervovať zážitok?
Máte otázku na Signature menu?
Chcete sa čokoľvek spýtať?

Neváhajte nám napísať. Sme tu pre vás!