Menu Rezervácia Trasa
výber francúzskych dezertov z patisserie na cateringu
Naše domáce dezerty

Season patisserie

Vitajte v Season Patisserie vo Zvolene, kde je každý dezert mimoriadnym zážitkom! Príďte sami vyskúšať to, o čom si rozprávajú ľudia v meste. Vychutnajte si naše klasické aj kreatívne handmade dezerty, inšpirované prírodou a najlepšími patissermi sveta. Každá príležitosť si zaslúži perfektný dezert! 

detailný záber na koňak Henessy XO, dezert z patisserie a espresso v šálke Caffe Oro

Ku káve alebo koňaku

Neodolateľná kombinácia sladkých chutí našich dezertov sa skvele hodí k rafinovaným tónom svetových koňakov, ale aj k prvotriednej káve Caffé ORO. Príďte sa k nám presvedčiť.

detailný záber na dezert s pyré v malej mištičke

Súčasť skvelého obeda

Skvelé jedlo si zaslúži sladké finále. Vyberte si z ponuky našej Patisserie a odmeňte sa tými najlahodnejšími sladkými dezertami. Verte sú najlepšie v okolí. 

detailný záber na candy bar s množstvom pestrofarebných francúzskych dezertov

Candy bar na rôzne príležitosti

Ponorte sa do farebných tónov nášho candy baru a nechajte svoje oči vybrať svoj dokonalý dezert. Vaše chuťové bunky, ale aj vaši hostia sa vám poďakujú. 

výber francúzskych dezertov z patisserie na cateringu

Na vašej oslave alebo párty

Candy bar a náš servis “príde” za vami kdekoľvek. Vďaka nášmu profesionálnemu cateringu nie ste viazaní na naše priestory. Vylepšite svoju oslavu s našimi dezertami.

detialný záber na lesklé, kávovo-čokoládové dezerty, s plátkom pomarančovej čokolády a pečaťou patisserie

Na objednávku až ku vám domov

Doprajte si zážitok z prvotriednych dezertov aj v pohodlí svojho domova. Príďte si k nám pre svoju krabičku sladkého potešenia, alebo si ju nechajte priviezť až k dverám. 

cukrárka v patisserii vo Zvolene prezentuje aktuálnu ponuku dezertov, v pozadí ručne kreslené obrazy vo vysokých rámoch

Tip majstra cukrára

Vedeli ste, že aj dezerty môžete degustovať? Samostatne, so skvelou kávou, koňakom alebo po hlavnom jedle? Pri degustácii zapojte všetky zmysly. Zrak, čuch, sluch, hmat a samozrejme chuť. Veríme, že budete nadšení.

Season patisseria

Keď dezerty očaria všetky vaše zmysly

Ku skvelému jedlu neodmysliteľne patria skvostné dezerty. A cesta k nim pre nás nemala vždy sladkú chuť. Dlho sme hľadali dodávateľa, ktorý by chápal našu filozofiu, ale neúspešne.

Nakoniec sa na nás usmialo šťastie a našli sme Terezu. Hneď sme vedeli, že skvele zapadne do nášho tímu a položí základné kamene vytúženej Patisserie.  

Tereza pre vás s láskou pripravuje tie najlahodnejšie a najrafinovanejšie dezerty. Vychádzajú z jej vášne, znalostí, kreatívneho prístupu, ale aj neustálej snahy učiť sa od najlepších cukrárov vo Francúzsku.

Na čo sa môžete tešiť

Dezerty v našej ponuke

Ochutnajte tie najlepšie dezerty vo Zvolene a okolí

Poslať správu
1
Pomôžeme vám?
Pomôžeme vám?
Dobrý deň,
ako vám pomôžeme pomôcť?

Chcete si rezervovať zážitok?
Máte otázku na Signature menu?
Chcete sa čokoľvek spýtať?

Neváhajte nám napísať. Sme tu pre vás!