francúzsky čokoládovo-malinový dezert s výraznými orieškami na povrchu, na porcelánovom tanieri
Maliny, čokoláda, oriešky

Malinová tyčinka

Predstavenie dezertu

Harmónia malín, čokolády a lieskových orieškov

Malinová tyčinka z dielne Season Patisserie je naša stálica. Bez ohľadu na ročné obdobie patrí k najpopulárnejším dezertom v našej ponuke.  

Ako naznačuje názov, základom je malinové pyré. Jeho bohatá jemná kyslastá chuť sa dokonale snúbi so sviežou sladkosťou čokoládovej polevy s kúskami lieskových orieškov. Na vrchu dezertu nájdete vkusné vlnky domáceho kávového krému, ktorý malinovej tyčinke pridáva vláčnosť a završuje perfektnú harmóniu chutí.  

Malinová tyčinka sa rozplýva na jazyku a dopraje vám jedinečný zážitok, ktorý je výsledkom výnimočnej kombinácie chutí so skúsenosťami našich cukrárok. 

Párovanie

Dezerty a káva vždy ladia. Preto k malinovej tyčinke odporúčame silné svieže ristretto alebo espresso z domácej pražiarne Caffé ORO. Pokiaľ ste milovníci koňaku, Martell X.O. je perfektnou voľbou. Jeho jemné citrusové tóny skvele ladia s malinovým základom dezertu.

Tip majstra cukrára

“Malinová tyčinka je jeden z prvých dezertov našej patisserie. Hneď po uvedení získala veľkú popularitu a stala sa súčasťou našej stálej ponuky. Zaslúžene. Dezert je vyvážený a perfektne ladí k našej ponuke jedál a nápojov!”

Zažite dezerty inak

Poslať správu
1
Pomôžeme vám?
Pomôžeme vám?
Dobrý deň,
ako vám pomôžeme pomôcť?

Chcete si rezervovať zážitok?
Máte otázku na Signature menu?
Chcete sa čokoľvek spýtať?

Neváhajte nám napísať. Sme tu pre vás!