Vianočná atmosféra zavítala už aj k nám do Season!

Blíži sa čas sviatkov a v meste nenájdete lepšie miesto na vychutnanie sviatočnej atmosféry ako v našej reštaurácii. Náš Season Flowers tím pilne vytváral vianočné ozdoby, ktoré vás určite naladia na tú správnu sviatočnú náladu.

Ctíme si vianočné tradície. Aj keď vznikli už v stredoveku, pristupujeme k nim citlivo, moderne a štýlovo. Naša reštaurácia sa premenila na zimnú krajinu zázrakov s trblietavými svetlami a nádhernými ozdobami zdobiacimi každý roh. Vo vzduchu u nás poletuje lahodná vôňa sezónnych jedál a nápojov. Reštaurácia Season je vďaka tomu ideálnym miestom na stretnutie s priateľmi a rodinou.

vianočne vyzdobený interiér reštaurácie
Vianočná atmosféra v Season restaurant

Okrem á la carte menu u nás nájdete aj špeciálne SIGNATURE jedlá a špeciality z tých najlepších surovín. Naši šéfkuchári starostlivo pripravili jedlá tak, aby každé sústo bolo zážitkom.

To však nie je všetko – k sviatočnej atmosfére bezpochyby patria aj výborné dezerty. Naše cukrárky zo Season Patisserie pre vás napiekli niekoľko špecialít.

Tak príďte a vychutnajte si u nás – v Season restaurant výborné jedlo, príjemnú spoločnosť a sviatočnú náladu. Tešíme sa na vás!

Vianočná galéria

Zaujali sme vás? Pozvite k nám aj svojich priateľov
Poslať správu
1
Pomôžeme vám?
Pomôžeme vám?
Dobrý deň,
ako vám pomôžeme pomôcť?

Chcete si rezervovať zážitok?
Máte otázku na Signature menu?
Chcete sa čokoľvek spýtať?

Neváhajte nám napísať. Sme tu pre vás!