Neočakávane chutné, ale zatiaľ takmer neznáme Pavlické steaky

Nie je steak ako steak. Najkvalitnejšie kúsky tohto mäsa síce pochádzajú z Argentíny, ale ozajstný poklad nájdete za rohom, na Slovensku. Mnoho z vás ešte o Pavlickom steaku nepočulo. Ešte viac je tých, ktorí ho neochutnali. Je čas na zmenu!

Pavlický steak je skutočná špecialita. Mäso pochádza z jalovíc a býkov slovenského strakatého plemena. Je vždy čerstvé, zdravé a pod stálou kontrolou. Po dôkladnom odležaní je pripravené dopriať vám perfektný gastronomický zážitok.

Kus kvalitného mäsa zo Slovenska – 60 dní vyzretý Pavlický Rib Eye Steak

Neboli by sme Season restaurant, keby sme vám túto pochúťku nedopriali špeciálnou formou. “Štandardné” Pavlické steaky zrejú na vzduchu 21 dní. Tie, ktoré ochutnáte u nás ležali na vzduchu až 60 dní. Sú to tie najexkluzívnejšie kusy mäsa, ktoré si môžete dopriať.

Či už pri posedení s priateľmi zvolíte 2 kg Tom and Jerry steak, perfektný flambovaný 1,2 kg Prime Rib, alebo 1 kg flambovaný T-bone steak, tieto 60 dní odležané poklady vám doprajú neopakovateľný gastronomický zážitok.

Voľbou Pavlického steaku nemôžete rozhodne nič pokaziť – Pavlický sirloin steak

Lahodná chuť Pavlických steakov sa skvele otvorí v kombinácii so zemiakmi pečenými na rozmaríne a cesnaku alebo so zeleninou pripravenou na pare. Hľuzovková alebo hríbová omáčka skvele podporia chuť zeleného korenia.

Rozmarínovo-cesnakové pečené zemiaky sú chutnou prílohou k Pavlickému steaku

Aby bol váš zážitok dotiahnutý do dokonalosti, z vínnej karty odporúčame Portrait Chiraz 2014 z vinárstva Peter Lehmann – Barossa Valley (Austrália), alebo Malbec 2018 z vinárstva Golan Heights Winery / Yarden Izrael – Galilea.

Zmeňte svoje gastronomické obzory a odmeňte sa Pavlickým steakom v Season restaurant. Tešíme sa na vašu návštevu!

Zaujali sme vás? Pozvite k nám aj svojich priateľov
Poslať správu
1
Pomôžeme vám?
Pomôžeme vám?
Dobrý deň,
ako vám pomôžeme pomôcť?

Chcete si rezervovať zážitok?
Máte otázku na Signature menu?
Chcete sa čokoľvek spýtať?

Neváhajte nám napísať. Sme tu pre vás!