Zažite cestoviny inak

Paradajkové Rigatoni

Predstavenie signature jedla

Lahodná chuť na každý deň

Pre vaše chuťové poháriky sme pripravili jedinečný zážitok s názvom Rigatoni al Pomodoro. Kvalitné domáce cestoviny sa snúbia s bohatou omáčkou z pasírovaných čerstvých paradajok s jemným podtónom bazalky. Spojenie s lahodným, 24 mesiacov zrejúcim syrom Parmeggiano Reggiano vytvára autentickú chuťovú exploziu. 

Rigatoni al Pomodoro je skvelou voľbou pre milovníkov talianskej kuchyne. Tieto cestoviny ponúkajú dokonalú kombináciu lahodnosti a rafinovanosti, ktorá poteší každého gurmána.

Je len na vás, či si k svojim paradajkovým Rigatoni doprajete čierne olivy Bella di Cerignola, lahodné krevety, provokatívne chilli, alebo prvotriedne prosciutto San Daniele Levi 24m. 

Zážitková Príprava

Season nie je len o jedle, ale aj o zážitku. Preto sme pre vás pripravili špeciálny rituál pripravy Rigatoni al Pomodoro priamo pri vašom stole. Zatvorte oči a predstavte si elegantné spojenie cestovín s Parmeggiano Regiano 24m. Vôňa vás dokonale naladí na gastronomický zážitok a pomôže vám s výberom definujúcej chuťovej bodky – či zvolíte chilli, olivy Bella di Cerignola alebo prosciutto, zažijete neopakovateľné divadlo chutí.

Párovanie

Cestoviny Rigatoni al Pomodoro si zaslúžia spoločníka, ktorý dotvorí gastronomickú harmóniu. Odporúčame skúsiť ich s kvalitným Chianti, Merlotom, alebo Pinot Grigio. Tieto vína dokonale podčiarknu každú vrstvu chuti a prinesú vám nezabudnuteľný zážitok. V Season sme tu pre vás, aby sme prebudili vaše chuťové poháriky a dopriali vám neopakovateľné zážitky.

Nikdy sa nepreje

Ochutnajte Rigatoni al Pomodoro vždy inak

S prosciuttom

Naša najobľúbenejšia verzia je s Prosciuttom San Daniel Levi 24 m. Odporúčame vám ju ochutnať medzi prvými.

S olivami

Jemná chuť olív Bella di Cerignola pridáva do Rigatoni al Pomodoro špeciálny nádych sviežosti a kvality.

S chilli

Ostrejšia verzia s kvalitným chilli poteší každého, kto miluje pikantné chute v každom ročnom období.

S krevetami

Rigatoni al Pomodoro s krevetami je pre tých, čo milujú more a morské plody. A samozrejme ulahodí aj vegetariánom.

portrét šéfkuchára v kuchyni v čiernej zástere

Tip šéfkuchára

“Rigatoni al Pomodoro je lahodné jedlo, ktoré vás prekvapí rafinovanosťou a množstvom možností. Zvlášť vám odporúčame ochutnať variantu s prosciuttom, olivami, chilli alebo krevetami. Alebo vyskúšajte aj kombináciu, napríklad prosciutto, olivy a chilli.”

Zažite cestoviny inak

Poslať správu
1
Pomôžeme vám?
Pomôžeme vám?
Dobrý deň,
ako vám pomôžeme pomôcť?

Chcete si rezervovať zážitok?
Máte otázku na Signature menu?
Chcete sa čokoľvek spýtať?

Neváhajte nám napísať. Sme tu pre vás!